World of impurity Strona Główna

 Ogłoszenie 
Administracja
Pogłaskaj
pandę!
Ogłoszenia


Panda tańczy dla was.

Pogłaskajcie ją. ♥

» Sytuacja została opanowana i wszystko wróciło do starego porządku. Rejestrujcie się i dobrze bawcie. ♥

» Tutaj jest podsumowanie administracji, wykonane przez Loui. ♥

» Cierpimy na deficyt osób należących do Comprachico.

» Poszukujemy MG jak i również moderatorów. Wszystkie zgłoszenia prosimy wysyłać na PW do administracji.

» Prosimy o przesyłanie opinii na temat forum na PW do administracji.
Co w fabule?
Mistrz szczurów rządzi miastem Impurity przy pomocy gryzoni. Ironią jest, że tuż pod ziemią, po sąsiedzku tworzy się nowa grupa. Rebelianci... Ludzie, pogrążeni w biedzie lub zdesperowani na tyle, aby chcieć uwolnić siebie samych od grzechów. Czy Mistrz będzie zagrożony, a rebelia powstanie?
Eventy
Chwilowo brak. Jeżeli masz jakieś propozycje, napisz w odpowiednim dziale lub na PW do głównego Mistrza Gry.
Obecny czas to 2018-12-19, 17:49
World of impurity Strona Główna » Miasto Impurity
Zobacz posty bez odpowiedzi
 
 Miasto Impurity   Tematy   Posty   Ostatni post 
  

   
0 0 --
Dzielnice mieszkalne
  
To właśnie tutaj znajdują się wszystkie mieszkania, domy, kamienice, kanały... Jednym słowem wszystkie miejsca, w których nasze postaci mogą lub po prostu chcą mieszkać i nie są to parcele przynależące pod odpowiednie organizacje. Tutaj mieszkają głównie zwykli obywatele oraz mieszkańcy V.I.P.


   
8 357 2014-07-06, 21:01
Heine Ostatni post
Dom Towarowy
  
To właśnie w tym miejscu można odnaleźć nie tylko panie (a raczej panów) do towarzystwa na jedną noc, ale również zwyczajne zwierzaki. To głównie w tym miejscu handlarze niewolnikami sprzedają ludzi. Rzadziej się zdarza, aby organizacja tutaj przychodziła. Oni wolą załatwiać takie sprawy osobiście, a niżeli pośrednio przez pracowników domu towarowego.


   
2 2 2014-01-09, 11:49
Lert Ostatni post
Park Uschniętych Róż
  
Miejsce, jak sama nazwa może wskazywać, niezbyt urokliwe. Kiedyś zostali tutaj rozstrzelani ludzie przez swoją odmienność i bunty, a teraz na tej ziemi przesączonej krwią, żadne kwiaty nie rosną. Drzewa spoglądają na wszystko z góry, lecz są to już kilkusetne rośliny. Niezbyt miłe miejsce na spacery czy też pikniki, aczkolwiek w historii Impurity jest to kluczowy moment, bo dzięki temu, to miasto wygląda tak, jak teraz.


   
3 47 2014-02-01, 11:13
Loui Ostatni post
Dom publiczny "Mi Amore"
  
Ładna nazwa dla zwyczajnego burdelu, prawda? Tutaj można wynająć panie i panów do towarzystwa na noc lub dzień. Za wyprowadzenie ich poza budynek trzeba jeszcze sporo dopłacić, ale na miejscu są do dyspozycji zwyczajne pokoje, jak i te odpowiednio przygotowane do różnych zabaw. Nie spotka się tutaj Towarów Ekskluzywnych, a większość z tego rodzaju pracowników mieszka właśnie w tym budynku.


   
1 1 2013-12-29, 18:20
Gabriel Ostatni post
Akademia Białych Róż
  
Z pozoru zwyczajna szkoła, chociaż i takie nauki znajdują się w jej ofercie. To właśnie tutaj, a nie w Mi Amore szkoli się najlepsze z najlepszych dziwek, które mogą szczycić się przynależnością do tych Towarów Ekskluzywnych. Takie osoby mają zawsze prawo na mieszkanie w internacie szkoły, aczkolwiek większość z nich po zakończeniu nauki zarabia na tyle dużo, że wybiera raczej apartamenty jako pokoje do spania.


   
0 0 --
Siedziba Podziemi
  
Miejsce, w którym są przetrzymywani niewolnicy i bardzo często też szkoleni. Zazwyczaj zwyczajni obywatele nie wiedzą, gdzie dokładnie odbywają się licytacje ludzi. Na takowe przychodzą do wcześniej ustalonego miejsca głównie V.I.P.'i. Ale to nic dziwnego. W końcu szef tej organizacji trochę dużo życzy sobie za wykupienie swoich ostatnich zdobyczy.


   
1 1 2013-12-29, 18:12
Gabriel Ostatni post
Centralna ulica
  
W każdym mieście są ulice, które słyną ze swoich licznych sklepów i atrakcji. To właśnie tutaj można przyjść i pooglądać występy ulicznych artystów, usiąść i wypić kawę czy po prostu posiedzieć na fontannie. Tutaj również znajdują się sklepy z ubraniami, zarówno dla tych bogatszych jak i biedniejszych osób.


   
8 62 2014-01-27, 20:57
Olivier Ostatni post
Przystanek metra
  
Chyba każdy mieszkaniec Impurity chociaż raz skorzystał z metra. Wszyscy, niezależnie od swojego aktualnego położenia, wiedząc, że pod całym miastem ciągnie się linia metra, ułatwiająca przemieszczanie się. Bilety do tego podziemnego pociągu nie są drogie, więc nawet biedniejsi osobnicy mogą sobie pozwolić na przejazd takim środkiem transportu.


   
1 7 2014-01-11, 01:50
Minoru Ostatni post
Przedmieścia
  
Miejsce, w którym z reguły nie dzieje się nic ciekawego. Znajdują się tutaj mniej znane kawiarenki czy też sklepy, jakieś rodzinne interesy...Ogółem mało ciekawe miejsce, ale za to - jak tu tanio! Kiedy trzeba iść na zakupy lub przychodzi chęć na zabawę - ci niezbyt bogaci mieszkańcy Impurity przychodzą właśnie tutaj. Zazwyczaj jest tutaj dużo osób, więc porwania nie mają miejsca.


   
2 45 2014-02-16, 15:12
Rudolph Ostatni post

[ Preferencje ]  Styl forum:
Kto jest na Forum
Nasi użytkownicy napisali 1711 postów, tematów 130
Mamy 119 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: JuniorBe
To forum odwiedzono już 23526 razy
Na Forum jest 1 użytkownik :: 1 Zarejestrowany, 0 Ukrytych i 0 Gości
Zarejestrowani Użytkownicy: CCBot/2.0
Najwięcej użytkowników 18 było obecnych 2014-01-24, 21:07

V.I.P.Organizacja RotComprachicoTowary ekskluzywneTowary klasy BTowary trzeciorzędneObywatelePostacie specjalne


Przez ostatnie 24 godziny byli na forum: Brak
Osoby odpowiedzialne za Forum
Ostrzeżenia użytkowników

Nowe posty    Brak nowych postów    Forum Zablokowane

ShoutBox
Wiadomość:    


Forum udostępnione przez serwis Webplus -
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 6