World of impurity Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Lert
2014-01-01, 12:59
Rangi
Autor Wiadomość
Lert
Dyrektor akademii
Władca biczów


Rola na forum: Główna zmora z pomysłami na forum jak i użytk
Imię i nazwisko: Lercio
Rasa i grupa: Człowiek. Oczywiście, że najczystszy z ludzi! A dodatkowo to jeszcze zalicza się do tych nielicznych z V.I.P!
Wiek: Nie zdradza swojego wieku, bo do seksu to nie jest potrzebne.
Orientacja: Szkoli i tych, i tych, chociaż z pewnością czuje pociąg do mniemanej płci brzydszej.
Typ: Postaraj się trochę, a bardzo szybko się przekonasz.
Miłość: Cielesna i owszem.
Pan|sługa: ~ | Allan
Ekwipunek: Prezerwatywy, mała buteleczka z lubrykantem, zapałki, paczka papierosów, telefon i portfel.
Obrażenia: Aktualnie brak. No chyba, że znajdzie się jakieś drapiące ukesiątko, którym będzie trzeba się zająć.
Aktualny ubiór: Biała kamizelka z szarymi guzikami narzucona na czarną koszulę. Do tego ciemne spodnie, przyległe do ciała i zwyczajne, sznurowane buty.
Fabularnie: Wolny niczym ptak.
Multikonta: Takie rude cuś.
Motto: Nikt nie umiera dziewicą - życie pierdoli nas
Dołączył: 25 Gru 2013
Posty: 157
Wysłany: 2013-12-30, 21:48   Rangi

V.I.P.:

Władca finansów – ludzie wzbogacają się na różnych rzeczach. Ci osobnicy zrobili to dzięki genialnym posunięciom na rynku. Nieważne, czy mają oni fabryki, wydawnictwa czy coś jeszcze innego. Bez ich pomocy świat by sobie nie poradził, a przynajmniej mniejsze firmy miałyby łatwiejszy start, do czego nie osoby te nie mogą dopuścić.
{2/10}

Delikatny artysta – pisarz, poeta, malarz, rzeźbiarz... Chyba wiadomo, czym zajmując sie artyści. Ci osobnicy mogą być nawet aktorami i muzykami. Zazwyczaj nie wiedzą za wiele o rynku, ale z pewnością zarabiają wielkie pieniądze na występach lub swoich pracach. Takie osoby są rozpoznawalne i bardzo drogo cenione.
{3/10}

Dyrektor akademii – jedna z najbardziej szanowanych osobistości w Impurity. W końcu to właśnie ten jegomość zapewnia edukację wszystkim w mieście, i to pod różnymi kątami. Niekoniecznie trzeba zostać prostytutką, prawda? No, ale wracając. Jest to osoba, bez której nawet nie powstałaby akademia. Dodatkowo mężczyzna ten zarabia bardzo wiele za swoich uczniów.
{1/1}

Szczęśliwy spadkobierca – chyba nie trzeba zbyt wiele tłumaczyć. Osobnik, który odziedziczył dużą fortunę bądź los się do niego uśmiechnął. Nie musi on być jakoś wyjątkowo szanowany w wyższych sferach, jednak dzięki pieniądzom ma do nich zapewniony wstęp. Często są to zwyczajne dzieciaki, będące następcami głów wielkich rodów.
{1/8}

Alfons – osobnik najlepszy ze wszystkich. Przynajmniej jeśli chodzi o praktyki dziwek. Jest właścicielem największego i najlepszego burdelu w mieście. Wszyscy zainteresowani z łatwością go rozpoznają, a nawet większość zwyczajnych ludzi nie ma z tym problemów. Osobnik, którego z pewnością trzeba unikać.
{0/1}

Organizacja Rot:

Mistrz Szczurów – tajemnicza osoba, która zazwyczaj się nie ujawnia. Niewielu z członków organizacji zna prawdziwą tożsamość tego człowieka. Mimo wszystko, nikt nie śmie się podważać jego rozkazów czy też słów. Jest traktowany prawie jak święty.
{1/1}

Double rex – każda z wyżej postawionych osób ma swoich zastępców. W tym wypadku jest ich dwóch. Jeden czuwa nad spokojem w siedzibie i rozdziela zazwyczaj zadania, natomiast ten drugi pełni rolę burmistrza. Oboje są zaufanymi sługami Mistrza Szczurów i jako nieliczni znają jego prawdziwą tożsamość.
{0/2}

Velveteen
– istna maszyna do wykonywania zadań, usuwania niewygodnych osób czy też ich porywania i dostarczania w odpowiednie ręce. Tych osobników boi się każdy, a w szczególności zwykły członek organizacji. Nie są to osoby godne zaufania, a Mistrz Szczurów na temat każdego z nich ma informacje, które zmuszają ich do uległości. Bardzo często w przeszłości byli zaangażowani w jakąś działalność przestępczą.
{2/7}

Tailless – szczury do zadań czysto dyplomatycznych. W głównej mierze to właśnie oni zasiadają w rządzie. Mimo wszystko nie są szanowani ani w organizacji, ani przez Fuzz, ani przez nikogo innego. Te osoby zazwyczaj są niezdolne do wykonywania prac fizycznych lub często mają z tym problemy. Tailless są traktowane przez Velveteen bardzo często jak maskotki organizacji, co na dobre im zazwyczaj nie wychodzi.
{0/10}

Fuzz – zwykły członek organizacji. Może być wysyłany na misje, ale również ma prawo pełnić funkcje w rządzie. Niestety, dostają oni zazwyczaj zadania mało ważne. Niektórzy z nich nie zostali wtajemniczeni, a inni już od dawna wiedzą o prawdziwym przekręcie Mistrza.
{0/~}

Comprachico:

Domokrążca - handlarze niewolników, którzy nie wahają się przed niczym. Najczęściej nie patrzą na jakość swojego towaru, jedynie na to, aby był. Każdy człowiek może stać się ich ofiarą. Śledzą swoje ofiary, przygotowują pułapki.
{0/8}

Marszand - te osoby, kiedy chodzi o dziwki, są niezwykle wybredne. Nie tak łatwo zostać ich ofiarą. Wybierają tylko mężczyzn w odpowiednim wieku i o wcześniej ustalonych cechach wyglądu. Nie porywają byle osób. Ci muszą być niezwykle uroczy.
{0/8}

Kramarz - handlarze, którzy zajmują się sprzedażą. Wbrew pozorom to nie osoby łapiące sprzedają ludzi, ale dopiero Kramarze. Mają oni własne aukcje, a za każdego człowieka wypłacają określoną sumę pieniędzy przed i po udanej transakcji. Jeśli ktoś się nie sprzeda, aktualny właściciel musi czekać dłużej na pełną zapłatę.
{1/10}

Towary ekskluzywne:

Perfekcyjny kokieter - każdy wie, że aby posiadać swój prywatny harem, potrzeba znać najlepiej sztuki uwodzenia i to każdą z osobna. Właśnie takie sztuki - nie licząc tych łóżkowych - opanował do perfekcji. Te osoby są niczym hości. Tylko, że o wiele bardziej wzywający do ciekawszych zabaw, aniżeli samej rozmowy.
{3/8}

Ulubieniec tłumu - niezwykle uroczy jak i przy tym wszystkim pociągający. Zwykle jest młody, a nawet nie wygląda na piętnaście lat. Osoba, która skinie palcem, a już wszyscy przy niej są i pragną jej pomóc, a także skorzystać z jej usług. Słodki do mdłości.
{2/4}

Znudzony Amor - każdy czasem ma jakieś wahania nastroju jak i również nic może go nie bawić. Te Amory są znudzone codziennością i coraz częściej poszukują nowych wrażeń, które mogłyby przerwać monotonny ciąg dnia. Ciężko do nich dotrzeć, jak i ciężko zwrócić na siebie ich uwagę.
{1/6}

Towary klasy B:

Udomowiony zwierzak - dziwka, która ukończyła szkołę lub wybiła się tak wysoko z niewolnictwa. Służy ona jako doskonały zwierzaczek domowy. Wyszkolona w większości zabaw, często chodzi na smyczy, a dosyć ciekawe dodatki w ubiorze to już norma.
{0/5}

Posłuszny pupil - nie wie, czy sprawia mu to przyjemność - sprzedawanie swojego ciała. Zaczął już to chyba robić z przyzwyczajenia, żeby tylko jakoś przeżyć przez kolejny nudny dzień i zarobić trochę pieniędzy. Zazwyczaj obeznany w swoim fachu. Nie sprzeciwia się poleceniom, a przynajmniej nie wszystkim. Nie wiadomo, o czym taki pupil myśli podczas zabaw, ale najpewniej nie o tym, co dzieje się z jego ciałem.
{1/6}

Cichodajny chłopiec - nikt nie wie, co zmusiło tego osobnika do dawania dupy za pieniądze. Wiadomo, że to robi, ale jakoś wyjątkowo się tym nie szczyci. Nawet może się wydawać, że najzwyczajniej w świecie się tego wstydzi. Głównie dlatego ukrywa swoją prawdziwą tożsamość. Woli żyć spokojnie w społeczeństwie i jedynie przy odpowiednich klientach się poniżać.
{2/4}

Towary trzeciorzędne:

Niewolnik - dopiero porwany człowiek, który najczęściej jest trenowany lub niedawno został sprzedany. Nie wie do końca, co dzieje się wokół niego. Ten świat jest czymś nowym i niepojętym dla świeżaka.
{1/10}

Potulny zwierzaczek - może miał właścicieli, może był długo trzymany w celi... Nikt tego nie wie, ale wiadomo, że ten chłopak jest już przyzwyczajony do tej całej szopki. To nie robi na nim większego wrażenia. Dodatkowo zachowuje się niezwykle spokojnie.
{1/8}

Problematyczny bachor - nie da się nad nim zapanować. Na licytacjach z reguły jest związany albo nawet nieprzytomny. Nawet, kiedy już go otumanili, on dalej stara się rzucać. Wytresowanie takiego bachora to dla jednych katorga, a dla innych doskonały cel do osiągnięcia, więc przyszłość takich person nie jest do końca przesądzona.
{1/8}

Obywatele:

Szary obywatel – zwyczajny mieszkaniec Impurity. Nie jest on wyjątkowo bogaty, nie jest też jakoś wybitnie biedny. Ot, taki zwyczajny osobnik, który z czasem może stać się celem handlarzy bądź organizacji Rot, chociaż ci drudzy rzadziej się wtrącają.
{1/~}

Na celowniku – zwyczajni obywatele, a raczej osoby, które dowiedziały się za wiele na tematy, które nie powinny podrażnić ich uszu. Najczęściej są oni pozbawiani wolności, ale jednak mogą się starać uciekać przed organizacjami. Mogą to być również ludzie, którzy już raz uciekli z klatek.
{0/10}

Postaci specjalne:

Do postaci specjalnych rangi wymyśla się samemu.Rangami specjalnymi są rangi ograniczone do dwóch miejsc.
_________________


Cytat:
Loui: Userzy jak takie surykatki: 'Coś się dzieje! Coś się dzieje!' i nagle JEB! Admini wpadaja razem z drzwiami i pisk fangirli x'D
Loui: klik <= tak było. x'D
Loui: tylko bardziej: "Nienawidze, kiedy coś się psuje..." "Co się psuje?!"
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 11